Spirituálny kapitál

Intelektuálna charita a poctivá spiritualita

mikrovedecké bosoráctvo

8. januára 2021 Yozef 0 Comments

                                                   

     vakcína ve skutečnosti zesiluje účinky viru v těle

                                         „To nie je vakcína /podľa CDC a FDA/, to je mRNA“ Dr. David Martin 

vírusy sú výlučky otrávených buniek

Světově uznávaný

expert prof. dr. Sucharit Bakhdi říká:

„Vakcína  proti COVID-19 je

nebezpečná a zbytečná…

Považujem tieto génové vakcíny za

experiment na ľuďoch, ktorý je zakázaný“

  Kto sa odborne kriticky verejne opováži

vyjadrovať voči falošnej pandémii,

je zosmiešňovaný ako hlupák, konšpirátor či bývalá vedkyňa

v maimstreamových médiách , na univerzitách aj na wikipedii

Dr. David Martin:

 Musíme si v tom udělat jasno. Výraz „vakcína“ se používá, aby se tuto věc podařilo propašovat v rámci výjimek v oblasti zdravotnictví. Toto však není vakcína. Jedná se o mRNA pokrytou vrstvou tuků, která je dopravena do buňky… aby ta začala tvořit patogen.
(Normální) vakcína musí stimulovat imunitu člověka, který ji přijímá, ale také musí přerušit přenos nákazy. A to tato (mRNA) „vakcína“ nedělá. Vlákno mRNA, které putuje do buňky, nemá přenosu viru zabránit.
Kdybychom řekli, že dáme lidem preventivně chemoterapii na rakovinu, kterou nemají, všichni by se vám vysmáli, protože je to hloupý nápad. Jenže to je přesně to, co se zde děje!
(Tato mRNA “vakcína”) je mechanické zařízení ve formě velmi malého technologického balíčku, který se zavádí do lidského systému, aby aktivoval buňku, a ta začala vyrábět patogen… Jedná se o chemické patogenní zařízení, které je ve skutečnosti určeno k uvolnění produkce chemických patogenů v buňce. Je to zdravotnický prostředek, ne lék. Takže v tomto musíme mít opravdu jasno, abychom nenaletěli na jejich hru, protože jejich hra je, že když o tom budeme mluvit jako o vakcíně, dostaneme se do rozhovoru o vakcíně. Jenže toto, podle jejich vlastního přiznání, není vakcína.

Dr. Judy Mikovitsová: Ano, je to syntetický patogen.

Právník Rocco Galati: Je-li to patogen – tak to znamená, že z toho budu nemocný.

Dr. Judy Mikovitsová: Přesně tak.

Dr. David Martin: 

Kvůli tomu byl také vyvinut, abys z něj onemocněl. Dostaneš injekci s chemickou látkou, která má způsobit nemoc, ne vyvolat imunitně-transmisní odpověď. Jedná se o to, abys onemocněl, a aby to byly tvé vlastní buňky, které tvé onemocnění způsobí.

Právník Rocco Galati: 

Takže to spustí autoimunitní odpověď (nevyléčitelnou nemoc)?

Dr. Judy Mikovitsová: 

Může ji spustit a spustí…

Může způsobit přímo roztroušenou sklerózu, Lou Gehrigovu chorobu, Alzheimerovu chorobu, protože právě taková je exprese této patogenní obalové vrstvy; může urychlit rozvoj rakoviny… je známo po celá desetiletí, co tento mechanismus může způsobit. Doslova je vám do těla injekčně vpravena infekce

 Ako nám sama Moderna prezradila kľúčové tajomstvo.

Náš operačný systém
Uznávajúc široký potenciál vedy mRNA sme sa rozhodli vytvoriť technologickú platformu mRNA, ktorá bude veľmi podobná operačnému systému v počítači. Je navrhnutý tak, aby ho bolo možné vzájomne prepojiť a hrať s rôznymi programami. V našom prípade je „program“ alebo „aplikácia“ našim liekom mRNA – jedinečnou sekvenciou mRNA, ktorá kóduje proteín.

je toto zodpovedné unáhlene prijímať?

Disponujeme špecializovaným tímom niekoľkých stoviek vedcov a inžinierov zameraných výlučne na pokrok v technológii platforiem spoločnosti Moderna. Sú organizované okolo kľúčových disciplín a integrovaným spôsobom pracujú na zdokonaľovaní poznatkov obklopujúcich vedu o mRNA a pri riešení výziev, ktoré sú pre vývoj liekov mRNA jedinečné. Niektoré z týchto disciplín zahŕňajú biológiu mRNA, chémiu, formulovanie a dodávanie, bioinformatiku a proteínové inžinierstvo.

lekár, ktorý zomrel asi dva týždne po podaní vakcíny 

bosoráctvo vo vakcínach

lekári varujú

Spiknutí okolo zdravotní sestry Tiffany 

veľké klamstvo príde na svet  – kastrovanie pod falošným očkovaním proti tetanu

biskup Schneider o “ vakcínach“:

„Toto Je Kanibalismus“

 

bývalý vedúci výskumu dýchacích ciest spoločnosti Pfizer

Dr. Michael Yeadon  je pľúcny špecialista

testovanie vakcíny na človeku samo osebe je neetické

  • Vakcíny mRNA od BioNTech / Pfizer obsahujú polyetylénglykol (PEG)

  •   U 70% ľudí sa vytvárajú protilátky proti tejto látke – to znamená,

  • že u mnohých ľudí sa môžu vyvinúť

  • alergické, potenciálne smrteľné reakcie na očkovanie.

V starovekej pôvodnej gréckej Biblii sa uvádza slovo:  φαρμακεία = farmakeia, z ktorého je odvodené dnešné slovo farmácia, v Biblii preložené ľudovo ako čarodejníctvo. Znamená výrobu a užívanie jedov, drog, vakcín, nečistých zmesí, lektvarov, tabaku a podobne. Toto všetko je hriech, otravujú ľudské telo a ducha, spôsobujú posadnutie nečistými duchmi, resp. nečistými dušami a nečistú myseľ.
Farmakeia je hriech proti telu aj duši človeka. Falošne-ospevované vakcíny sú ohavnosťou pred Bohom. Sú to geneticky modifikované bunky z potratených=zavraždených detí, s vnesenými zvieracími a rastlinnými génmi, a jedovaté chemikálie nie sú nič iné, ako smrtiaci koktajl. Prijímanie vakcín a poškvrňovanie svojho tela z rúk farmakomafie je hriech.

Ľudové liečiteľstvo využíva čisté, očistené duchovné substancie pre podporu uzdravenia duše človeka: prírodné čaje a čisté požívateľné ovocie+potraviny. Farmakeia naopak: používa bunky zo zavraždených detí – čo je ohavnosť pred Pánom Bohom a nečisté jedy, škodiace nášmu telu i duši. Zvrátená farmácia a vakcínacia sú výsledkom bezbožného satanského konania Antikrista.

Galaťanom 5:19 A zjavné sú skutky tela, ktoré sú: cudzoložstvo, smilstvo, nečistota a nestudatosť, 20 modloslužba, čarodejstvo=farmakeia, nepriateľstvá, zvady, žiarlenia, hnevy, dráždenia, rôznice, sekty, 21 závisť, vraždy, opilstvá, hodovania a tomu podobné, čo vám predpovedám, ako som už aj prv povedal, že tí ktorí robia také veci, nebudú dediť Božie kráľovstvo.

Biblické proroctvo o Babylone, to jest o Spojených štátoch a aj o všetkých ľuďoch a cirkvách, ktorí podporujú čarodejníctvo a ohavné vakcíny:
Zjavenie 18:22 A nikdy viac nebude počuť v tebe hlas harfeníkov a iných hudobníkov, pískačov a trubačov. A nikdy viac sa nenájde v tebe nijaký remeselník nijakého remesla, ani sa viacej nepočuje v tebe hukot mlyna, 23 ani už nikdy viac nezasvieti v tebe svetlo sviece, ani sa viacej nepočuje v tebe hlas ženícha a nevesty, pretože tvoji kupci boli veľmožmi zeme, pretože tvojimi čarami=farmáciou zvedené boli do bludu všetky národy. 24 A našla sa v ňom krv prorokov a svätých a všetkých pobitých na zemi.

Zjavenie 9:3 A z dymu vyšli kobylky na zem, a dala sa im moc, ako majú moc zemskí škorpióni. 4 A bolo im rečené, aby neškodili tráve zeme ani ničomu zelenému ani niktorému stromu, iba jedine ľuďom, ktorí nemajú pečať Božiu na svojich čelách. 5 A bolo im dané, aby ich nezbíjali, ale aby boli mučení päť mesiacov. A ich mučenie aby bolo ako od škorpióna, keď bodne človeka. 6 A v tých dňoch budú ľudia hľadať smrť, a nenájdu jej a budú si žiadať zomrieť, ale smrť utečie od nich.

Vakcína je geneticky modifikovaná ohavnosť a súčasť Znamenia šelmy, vyvarujte sa jej, inak si ňou znesvätíte natrvalo vaše srdce a Boh sa odvráti od vás.

 

Predchádzajúci

Ďalší

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená / Povinné polia sú vyznačené *

Kontrolný kód *