Spirituálny kapitál

Intelektuálna charita a poctivá spiritualita

O zmluvách s čertami

3. februára 2021 Yosef 0 Comments

vírusové častice SARS-CoV-2 boli aj vyčistené a izolované ?

hrôza a luxus

Sh. Be. Ann 2. února 2021
Nikto nerátal, že sa to takto vyvinie !!! PREČO ??? Vysvetlím … …
Bez ohľadu na to, či je niekto veriaci, alebo ateista, v živote každý skutok má minimálne dve podstaty:
1.) Prvá podstata je skutková, to znamená, že to je tak ako sa to v skutočnosti stalo !! (PRÍKLAD: išlo auto a havarovalo (čo sa v živote bežne deje)).
2.) Druhá podstata je duchovná, to znamená že:(pri tej havárii, sa jeden človek namieste zabil, ale druhému človeku za tých istých okolností nárazu sa ani vlas na hlave neskryvil !!!)
Toto sa v živote deje, takto to v živote existuje. A nikto nikdy nevie čo sa v živote môže stať, a ako to ten osud zakrúti !!!
Ja som bol v situácii, keď som sa oženil a mal vtedy ešte jedno malé dieťa (bábätko) a protiprávne ma vyhodili z roboty. Celé vyhodenie z práce bolo veľmi dobre právne zdokumentované – expertom na pracovné právo. Preto mi bolo jednoznačne odporučené, aby som sa išiel súdiť, totiž jednalo sa o preklúziu práva, kedy vlastne celý úkon môjho vyhodenia z práce bol n e p l a t n ý. Právo nebolo vykonané a uskutočnené v lehote v ktorej malo byť, došlo k preklúzii práva. Hnal som to teda po súdoch, a keď to prišlo na Najvyšší súd SR a zistili, že čo sa vlastne stalo, tak sa tam chytili za hlavu a nevedeli čo s tým majú spraviť, lebo štát by musel dosť veľa platiť !!! Tak na Najvyššom súde to vybavili tak, že sudca, ktorý o tom rozhodoval (Lehoťák) si schválne pomýlil dátumy.respektíve dátumy napasoval tak., aby vyzeralo, že k preklúzii práva nedošlo a hotovo !!!!!
Toto všetko som podal na medzinárodný súd v Strassburgu a vtedy pán JUDr. Fico zastupoval Slovenskú republiku, to znamená, že JUDr. Fico bol proti mne, lebo obhajoval kroky našich súdov, aj keď kroky našich súdov boli protizákonné !!!
Ja som v tedy JUDr. Ficovi napísal osobný list, že on vidí ako v tomto prípade bolo pošliapané právo, a ako som bol poškodený, že on ako zástupca za Slovenskú republiku nech uzná chybu zo strany nášho štátu a nech sa to takto dorieši !!!
A viete čo urobil JUDr. Fico, neodpísal mi … a vec súd v Straseburgu odmietol a už som bol vybavený.
A vidíte ako to teraz je ??? Už málo chýba k tomu, aby aj proti jemu bol zásah z NAKA a potom sa končí poväčšinu vo väzbe…
Takto to v živote býva, lebo každý skutok, ktorý sa stane má minimálne dve roviny, človek je len človek, ale je tu niečo čo je medzi nebom a zemou, čo rozhoduje o všetkom o zdraví o šťastí, ale aj o nešťastí …

Na Slovensku sa choroba, ktorej prítomnosť sa testuje, vlastne nevyskytuje ?

Vláda to nemá zo svojej hlavy. Idú podľa zadaných osnov Svetového ekonomického fóra (Nového svetového poriadku – NWO).

Človek ktorý nemá prácu a je hladný, je ľahko manipulovateľný a o to jednoduchšie pristúpi na nový systém, obzvlášť, keď sú mu ponúknuté “výhody a benefity

Pod akou vlajkou? Pod falošnou vlajkou “ochrany prírody”. A to zvalia na všetko…buďto covid alebo globálne otepľovanie (ochrana prírody).

ale toto všetko sú plány NWO alebo agendy 2030. Tieto plány si môže vyhľadať každý. Všetko je verejné.., NIČÍM sa už netaja a NIČ neskrývajú.

že sme “preľudnení”. Je to neskutočný blud! Opäť to vymysleli, aby ľudia vinili sami seba a brali ľudí ako príťaž pre planétu. Na zemi je miesto pre KAŽDÉHO.

príde NWO – jednotná vláda, jednotná digitálna mena – kryptomena, jednotné náboženstvo NEW AGE, jednotný univerzálny príjem.

Liek je NOVÝ SYSTÉM – Nový svetový poriadok.

Polemika a lidské oběti

Starý systém aký sme poznali pred koronou sa nevráti, tento koronavírus je korunováciou NWO a falošného mesiáša. Všetko ide pod falošnou vlajkou zdravia a ochrany prírody. Všetko chcú zdigitalizovať, preto je všetko ONLINE A VIRTUÁLNE. Chcú prerušiť ľudské vzťahy, zničiť a rozdeliť rodiny, zničiť priateľstvá, vziať ľuďom starý spôsob života, prerušiť náš vzťah s Bohom, chcú dostať ľudí na úplné dno, aby im potom podali špinavú ruku a oni ju brali, ako jedinú možnú pomoc. Je to obrovská pasca 

Indický premiér zbieral odpadky na pláži

vakcína či skôr génovo manipulovaná terapia?

Chybí tady Žižka, ale to už říkám léta. On by je v parlamentu srovnal. Šest set let samý šlendriján. Dlouho jsme úpěli pod Němcema, jedna válka, druhá válka, tenhle ministr říká to, jiný tamto a kdo se v tom má vyznat. Všechno je covid a žádná jiná nemoc neexistuje. Oddalují se operace, děcka nejsou ve škole, to není normální stav. Jedno procento má problém, tak ať je v nemocnicích s léky. Ale devětadevadesát procent lidí trpí,“ podotýká muž, jenž přijel z metropole jižní Moravy v autobuse s lidmi, kteří se tam scházejí v petiční hospůdce U čtyř růží.

„Vadí mi, že z našich dětí dělají hlupáky. Páchají tím na nich zločin. Obecně vládne neskutečný bordel. Je šílené, co si vláda k obyčejným lidem dovolí. Nikdy jsem po nich nechtěla ani korunu, přitom mi dnes nedovolí normálně fungovat,“ řekla Irma z Valašského Meziříčí, která do hlavního města dojela s přáteli autem a dodala: „Věřím, že opakovaný nátlak na politiky by mohl pomoci. Chaotická nařízení vlády považuji za diskriminaci normálních a svéprávných lidí. Náhubky, zákazy, příkazy a my, co jsme u nosu od března i bez hadru na hubě neměli ani sopel, dostáváme za uši. Česká ulhaná televize se snaží, ale hlupáky z nás neudělá.“

silný euforii probouzející opiát eukodal blízký heroinu pre Hitlera aj pre nemcov?

digitálne peniaze tvoria z ničoho, majstri dlhu

Predchádzajúci

Ďalší

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená / Povinné polia sú vyznačené *

Kontrolný kód *