Spirituálny kapitál

Intelektuálna charita a poctivá spiritualita

Lampáreň

18. júla 2021 Yosef 0 Comments

Zprvu „nepředstavitelná myšlenka“, že by očkování proti v podstatě už neexistující nemoci (než vypustí do světa její další variantu – na kterou opět bude vyrobena další vakcína – a tak stále donekonečna) učinili i formálně povinným, je realitou. Gordický uzel rozťal francouzský prezident Macron, když nyní nařídil povinné očkování prakticky pro celou zemi. A je mu úplně jedno, že všude okamžitě citovali jeho vyjádření z 27. prosince 2020, kde říká: „Opakuji to pořád dokola: vakcína nebude nikdy povinná. Mějme důvěru v naše vědce a doktory. Jsme země osvícenství a Pasterova, rozum a věda nás vedou.“

Tento zplozenec bankéřského „převratu“, kterého do prezidentského křesla dostalo spiknutí zaplacené Rothschildy, už se ani netají tím, že byl vybrán pouze jako mouřenín na černou práci – a s vědomím, že na další období už kandidovat ani nebude

Fico vyhlasuje svetský protest, ale biskupi už mali namiesto propagovania vakcinácie, ktorá nikdy nepomôže, lebo je to „svetský vynález“, dávno vyhlásiť „PROTEST“ kajúcimi pobožnosťami, procesiami a neustálymi výzvami veriacich, aby konali pokánie spolu s nimi. A mali by sme božiu ochranu pred všetkou tou zvrhlosťou systému. Lenže, keď biskup verí, že prítomný Boh vo sv. prijímaní spôsobuje nákazu, tak v chrámoch počnúc biskupom cez kňaza sa schádzajú pohania a urážajú najhorším možným spôsobom BOHA. Výsledok na seba nedá dlho čakať. Boli sme upozornení na to samotnou Sedembolestnou. Biskupi, konečne sa zobuďte !!!!
Odborníci na vedu a zdravotníctvo píšu otvorený list arcibiskupovi Boberovi kvôli vakcinačnej propagande zo strany predstaviteľov rímsko-katolíckej cirkvi

Veď posúďte sami, že keď sa biskupi verejne vyjadrujú k odboru vedy a zdravotníctva po rozhovore len s odborníkmi, ktorí sú za očkovanie a pritom si nevypočujú stranu odborníkov, ktorí sú proti očkovaniu, tak potom tu neide o objektívne rozlišovanie, ale len jednostranné a tak aj nespravodlivé.

už vopred prináša rozdelenie, lebo mnohí slováci vedia, že pápež podporuje vakcináciu, ktorej mnohí nedôverujú a tak to vyzerá, že jeho návšteva nebude o jednote, ale rozdelení. Obávame sa, že aj medzi katolíkmi môže dôjsť k nepokojom

aj ostatných biskupov žiadame, aby ste jednak upozornili pápeža na tieto skutočnosti, ale zároveň, aby ste aj sami sa zdržali vakcinačnej propagandy a radšej diskutovali s odborníkmi, ktorí vám povedia viac o rizikách a nežiaducich účinkov experimentálnych vakcin. Napokon aj o lepších riešeniach proti chorobám, či vírusom, z ktorých máte obavy.

Weis: medzi troma úmrtiami prezidentov je spojitosť. Všetci odmietli vakcináciu obyvateľstva

od 1.9.2021 si za testy budú platiť občania ČR sami, aby ich donútili sa očkovať

ŠOKUJÍCÍ STUDIE: GRAFEN V MRNA INJEKCÍCH ROZBÍJÍ BUŇKY

                         Komu to vlastne dlžia všetky štáty sveta tie miliardy či bilióny dolárov?   Kristína

Ten počítač, čo tie dlžoby eviduje je v správe presne tých, čo riadia geoprocesy. Vlády a ľudia sa pred nimi trasú, miesto toho, aby odhalili ich identitu a priviedli ich ku zodpovednosti za chaos na planéte

je to desivé!

„Počúvala som slobodný vysielač v robote v sobotu, keď sme tam boli iba ja a kolegyňa, ktorá má taký istý postoj ku korone, očkovaniu a celej situácii, ako ja ( iba my dve sme neni zaočkované) Telefonovali tam ľudia, jedna pani v CZ sa pýtala, či sa to stáva aj im, že keď sa pribíži na krátku vzdialenosť k zaočkovanému človeku a má v telefóne zapnuté Bluetooth naskočí mu : dostupné dočasné prenosné zariadenie a keď naň ťuknete, zobrazí sa kód podobný ako na súradniciach GPS – šesť párov číslic a písmen oddelených dvojbodka mi. Ja som to hneď išla vyskúšať na zaočkovaných pacientoch- priblížila som sa s telefónom so zapnutým Bluetooth a fungovalo to- kolegyňa nechcela veriť vlastným očiam! Fungovalo to len na mojom telefóne- asi mám kvalitnejší- lepšie zachytí signál. Potom som to vyskúšala tajne aj na zaočkovanej doktorke- fungovalo to! Zapísala som si všetky kódy. Prišla som domov k mojej zaočkovanej mame, ktorá sa nemohla dočkať očkovania, ešte mňa presviedča, že čo robím ceremónie a čo som to za zdravotníka?? a fungovalo to aj na nej- zobrazil sa mi nano čip: 5C:E5:OC:C8:D8:82. Som jej to ukázala a povedala aj o pacientoch v robote- zostala, ako obarená…
Tak ľudia sú začipovaní a nie zaočkovaní ! Je to prepojené na 5G sieť a ovládané, ako hociktoré telefónne zariadenie- bioroboti! Preto sa Matovič aj Prymula na začiatku očkovania preriekli, že koľko ľudí miesto zaočkovaných – je začipovaných! A všetci sa na tom smiali! Keď som naťukala mamin nano čip na internet, otvorila sa mi stránka o nanočipoch vakcíny Pfizer…“
Hmm…musím teda vyskúšať 🤔

extrémne nebezpečné

Tyranské režimy sa nerodia len v hlavách vodcov. Bez podpory ľudí by nič nezmohli. Ľudia, ktorí súhlasia so šikanovaním neočkovaných, sú podhubím, z ktorého vyrastá tyrania. Dnes ich šikanujú, zajtra ich môžu väzniť a pozajtra popravovať. Milan R.

A oni věřili, že jim vakcína neublíží !

Whole Foods (potravinový reťazec) zavádza biometrickú platobnú technológiu v obchodoch v USA. Skenovanie dlane so znakom šelmy.

Otvorili prvý obchod s potravinami „Amazon Fresh“ vybavený technológiou „Just Walk Out“ (v preklade „Proste odídeš“), ktorý zákazníkom umožňuje nakupovať potraviny bez toho, aby museli čakať v dlhej rade na pokladňu.

Chyták je v tom, že všetci zákazníci budú sledovaní a pod prísnym dohľadom kamier, ktoré využívajú pokročilý systém „trackovania“ a umelej inteligencie (AI). Následným cieľom je, aby si nechali pichnúť mikročip, ktorý im umožní platiť zápästím a aby nemuseli zo sebou nosiť karty.

Vo vyhlásení spoločnosti Amazon Fresh popisujú ako začleňujú do svojích obchodov kombináciu počítačového videnia, spojenie senzorov a učenie počítačov (tzv. deep learning) za účelom platby resp. pripísania peňazí na ich účet zo zákazníkovho bez toho aby zákazík musel urobiť akýkoľvek počin navyše, okrem odchodu z obchodu.

Ads by FatChilli

Čokoľvek zákazník vezme z police je automaticky pridané do virtuálneho košíku a rovnako tak produkt, ktorý vrátia do police je zrušený z ich virtuálneho kosíku.

„Vo chvíli kedy zákaznik vojde do obchodu, si môže načítať svoj QR kód v Amazon aplikácií, alebo použijú Amazon One na oskenovanie svojej dlane alebo si zapíšu danú kartu spojenú s ich Amazon účtom.“ vysvetľuje člen spoločnosti a odhaluje existenciu možnosti platby na zamávanie rukou.

Po odchodu z obchodu, je požasdovaná čiastka odčítana z ich karty alebo ruky a vložená na účet Amazonu. Čo eliminuje potrebu kontroly ľudí. Je to dystopia vo všetkych smeroch prebiehajúca priamo pred naším zrakom.

Jeff Bezos znie akoby sa chcel stať skutočne najlepším kamošom Antikrista

Amazon spomínal dystopický nový systém už nejaký ten čas. Naznačoval, že obchodný reťazec Whole Food Market, ktorý vlastní, bude taktiež zavádzať nový spôsob nákupu a platby v nasledujúcich týždňoch či mesiacoch.

Prianím Amazonu je uľahčiť zákazníkom nákup, tak aby nemuseli dookola nosiť hotovosť alebo karty a namieto toho môžu platiť za jedlo ich vlastným telom. Mimochodom, je to presne to isté čo bolo predpovedané v knihe Zjavenia v Biblií.

„Hardvér Amazon One prispôsobený na čítanie dlane zachytáva najjemnejšie charakteristiky vašej dlane. Ako sú detaily povrchu, rovnako tak čiary a hrbolky, tak aj podkožné prvky, ako sú vzory žíl, čím sa vytvára jedinečný podpis vašej dlane,“ popisuje spoločnosť fungovanie systému.

Zatiaľ to tak vyzerá, že Amazon vedie ľudstvo k eliminácií hotovosti a k zavedeniu novej digitálnej meny, čím sa vyplní proroctvo a zároveň uvrhne celý svet do totalitného zotročenia.

Mohlo by to znieť futuristicky a zábavne, len vojsť do obchodu s potravinami, vziať si to, čo potrebujete a výjsť bez aktu platenia. Ale toto všetko smeruje úplne niekam inam ako je ľuďom predkladané.

Spoločnosť Amazon tiež oznámila zavedenie novej technológie „vševidúceho oka“ v podobe kamery Ring Car Cam a kamery Always Home Cam, ktoré, ako už naznačujú ich názvy, umožnia Amazonu kedykoľvek nahliadnuť do automobilov a domov svojich používateľov.

Tieto technológie umožnia Amazonu kedykoľvek vidieť priamo do áut a domov zákazníkov, tak ako už Alexe umožnili počúvať ich každé slovo.

Rovnako ako v prípade každej technokratickej ponuky s ktorou Amazon prichádza na trh tvrdí, že zhromažďuje iba údaje, ktoré „potrebuje“ aby zákazníkom spríjemnila ich skúsenosti z danej technológie. Všetci však vieme, že ide o kopu klamstiev, pretože spoločnosť Amazon rada využíva údaje klientov na dosiahnutie maximálneho zisku, zatiaľ čo narúša súkromie ľudí a do veľkej miery vlastne ovláda celý svet.

Preklad anna

kto si toto nevšíma, aké sú následky, myslí si, že za to nebude pred Bohom zodpovedný?

Na Twitteru se objevil tento dotaz:

Jestliže na Západě lidé v neregulérních situacích mohou přistupovat k svatému přijímání, můžeme jít k našim polygamistům a jiným „podivínům“ a říct jim, že i oni to mají povoleno?

Kardinál Wilfrid Napier, františkán a arcibiskup v Durbanu v Jižní Africe

veľký odstrel, varovné video z roku 2009

Otvorený list farára Štefana Mordela prezidentke Zuzane Čaputovej.
Vážená pani prezidentka!
Reagujem na Vaše slová, ktorými ste hodnotili kázeň poznaňského metropolitu arcibiskupa Stanislava Gadeckého, predsedu Konferencie biskupov Poľska, ktorú predniesol na národnej púti v Nitre 5. júla t.r. Z Vašej reakcie na kázeň pána arcibiskupa Gadeckého je zrejme, na ktorej strane barikády stojíte. Vaše srdce je na strane liberálov, ktorí chcú pretvoriť spoločnosť podľa svojho schizoidného liberálneho konceptu. Dobro je to, čo im vyhovuje; zlo zase to, čo im nevonia. Nemajú zmysel pre Božie veci, nie sú schopní rozoznávať dobro a zlo podľa prirodzeného zákona a svedomia. Sú to ľudia telesní, ktorým, ako hovorí Písmo, „brucho je bohom a hanba slávou“. Hlásajú slobodu, ale len pre seba, pre svoje sebecké a zištné ciele.
Takže sa Vám, pani prezidentka Čaputová, reč arcibiskupa nielenže nepáčila, ale dokonca ste ju aj odmietli, pretože ste „rozpoznali“ čo nebolo v kázni správne v kontexte kresťanskej vierouky. Nuž, div sa svete; vidíte zo svojho pohľadu veci ináč ako katolícky arcibiskup, čo znamená, že ste odborníčkou aj na katolícku vierouku? Nuž blahoželám!
Pani prezidentka! Pri svojej inaugurácii do prezidentského úradu ste sa zúčastnili aj slávnostnom požehnaní v katedrále sv. Martina. Bola to iba fraška? Čiže Vy o žiadne požehnanie ste nestáli a katolícka viera, morálka a sviatosti sú pre Vás iba prázdne chiméry? Vy viete všetko lepšie a Desatoro pre Vás už neplatí?
Mali by ste byť prezidentkou pre všetkých a nie len pre liberálov a LGBTI. Zrejme ste boli pokrstená v katolíckej cirkvi, ale teraz sa ukázalo, že veľa z tejto katolíckej viery sa u Vás nezachovalo. Je mi zo srdca ľúto, že Vám to musím pripomenúť, pani prezidentka!
Čo dodať? Myslím si, žeby bolo načase naliať si čistého vína. Nikto Vás nenúti, aby ste vyznávali kresťansko-katolícku vieru a podľa nej žili. Máte slobodnú vôľu. Môžete žiť aj podľa liberálneho konceptu v medziach pozitívneho práva. Avšak musíte pamätať na to, že nie všetko to, čo chce presadiť „liberálna kaviareň“ je v súlade s prirodzeným právom. Práve preto my kresťania musíme byť ostražití a chrániť aj tie práva, ktoré liberáli neuznávajú a nimi pohŕdajú.
Pri tzv. nežnej revolúcii v roku 1989 sa na námestiach niesol refrén „sľúbili sme si lásku…“ a tiež výzva „nežiť v lži, ale v pravde“! Čo zostalo z týchto pekných hesiel? Znova tu nastupuje diktatúra menšiny, ktorá chce ľuďom nanútiť svoje videnie sveta (pripomínam, že bezbožnícke) a ostatní, ktorí zo svedomia nemôžu akceptovať rôzne amorálnosti, budú ostrakyzovaní a prenasledovaní…
Takže, Vážená pani prezidentka, budem veľmi rád, ak sa už nebudete ukazovať na cirkevných slávnostiach, ale zostanete tam, kde Vás srdce tiahne (ako ste to už pri istej príležitosti dali svojou účasťou najavo). Určite to bude pravdivejšie a čestnejšie.
Ostávam s úctou a pozdravom
Štefan Mordel, farár

 

16 SKUTEČNÝCH DŮVODŮ PROČ BYL ZABIT:
1. V Libyi nebyl účet za elektřinu, elektřina byla za vlády Kaddáfího Kaddáfího zdarma.
2. Nebyl úrok z půjček, banky v Libyi byly ve vlastnictví státu a půjčky byly poskytnuty všem svým občanům na 0 % úroku zákonem.
3. Domov považovaný za lidské právo v Libyi – Kaddáfí přísahal, že jeho rodiče nedostanou dům, dokud všichni v Libyi neměli
Domů. Kaddáfího otec zemřel, zatímco on, jeho žena a jeho matka žili během vlády ve stanu.
4. Všichni novomanželé v Libyi obdrželi 60,000 $ Dinar (50,000 US) od vlády, aby si koupili první byt, aby pomohli začít
Rodina.
5. Vzdělání a lékařské ošetření bylo v Libyi zdarma. Před Kaddáfí jen 25 % Libyjců je gramotných. Během jeho vlády byla postava 83 %.
6. Pokud chtějí Libyjci nastoupit do farmářské kariéry, dostali farmářskou půdu, farmářský dům, vybavení, semínka a hospodářská zvířata, aby nakopli své farmy – to vše zdarma.
7. Pokud by Libyjci nemohli najít v Libyi vzdělání nebo zdravotnická zařízení, která potřebují, vláda je využila, aby na to odjeli do zahraničí – nejen zdarma, ale dostali 2 USD, 300 / měs ubytování a příspěvek na auto …….
8. V Libyjci za vlády Kaddáfího, pokud si Libyjec koupí auto, vláda dotovala 50 % ceny.
9. Cena benzínu v Libyi je v Kaddáfí době 0. 14 USD za litr.
10. Libye neměla žádný externí dluh a její rezervy činily 150 miliardy dolarů – nyní globálně zmrazené.
11. Pokud by Libyjc nebyl schopen získat zaměstnání po maturitě, stát by vyplácel průměrný plat profese, jako by byl zaměstnán až do doby
zaměstnání se najde.
12. Část prodeje libyjské ropy byla připsána přímo na bankovní účty všech libyjských občanů.
13. Matka, která porodila dítě, obdržela 5 USD. 000
14. 40 bochníků chleba v Libyi stálo během Kaddáfího vlády 0.15 $.
25 15. % Libyjců mělo vysokoškolské vzdělání za vlády Kaddáfího.
16. Kaddáfí realizoval největší zavlažovací projekt na světě, známý jako projekt Great Man-Made River, aby byla snadno dostupná voda v celé pouštní zemi.
Vážně tohle dokáží nazvat diktaturou?
AŤ DUŠE JEDNOHO SKVĚLÉHO SYNA AFRIKY ODPOČÍVÁ V KLIDU.

Predchádzajúci

Ďalší

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená / Povinné polia sú vyznačené *

Kontrolný kód *