Minister pre očkovanie a aktívnu propagandu Lengvarský vyhlasuje, že s Františkom, ktorého titulujú ako pápež, sa budú môcť stretnúť LEN zaočkovaní ľudia❗️😳
Tak toto je naozaj sila, Lengvarský by sa skôr mal namiesto diskriminácie ľudí postarať o to, aby kresťania, ktorí sa prídu stretnúť s pápežom neschytali jednu “za ucho” (ako minulého roku pani, ktorá možno chcela poprosiť pápeža Františka o modlitby za choré dieťa, alebo čokoľvek iné a namiesto toho ju s nenávistným pohľadom agresívne udrel. Žena bola zjavne v zúfalom stave a úpenlivo čakala, kým k nej pápež podíde. Nech už by situácia bola akákoľvek žiaden muž a detto pápež si za žiadnych okolností nemá čo dovoliť zdvihnúť ruku na ženu! link na video v komentári👇🏼).
Bola som vychovaná v kresťanskej rodine, v kresťanskom duchu a v súlade s kresťanskými tradíciami. Aj som absolvovala všetky kresťanské sviatosti, ale čím ďalej, tým viac to vyzerá tak, že kresťanstvo a viera s cirkvou nemajú nič spoločné… Som maximálne znechutená a nechápem akú úlohu má v skutočnosti zohrať návšteva pápeža na Slovensku..odmeniť zaočkovaných za poslušnosť v jednej z najviac kresťanských republík v EU? Alebo “nezávisle namotivovať” na očkovanie dalších?