Spirituálny kapitál

Intelektuálna charita a poctivá spiritualita

Čo sa na svet valí a aj ho zvalcuje

20. augusta 2021 Yosef 0 Comments

moderné nanotechnológie sú oltár luciferovi
Apokalyptická doba

vakcíny sú “ bezpečné“ prešibaná pasca našej doby

Agenda 21 je globálna záležitosť.

 

KOMENTÁR ERNSTA WOLFFA, NEMECKÉHO NOVINÁRA A AUTORA
Svet sa nachádza teraz v historickom transformačnom procese. Pod zámienkou chcieť spomaliť šírenie choroby, sa odoberá ľuďom sloboda, demokratické práva a zriaďujú sa policajno-štátne štruktúry v bezprecedentnej miere. Vlády všetkých krajín sveta, či už diktatúry alebo parlamentné demokracie, sa ukazujú ako guvernéri moci, ktorá je silnejšia ako čokoľvek, čo svet kedy videl. Na špičke tejto moci sú tie najväčšie IT-spološnosti našej doby: Google Alphabet, Microsoft, Apple, Amazon, SpaceX, Netflix a Facebook. K tomu sa pridajú najväčšie banky na Wall Street a poprední svetoví správcovia aktív ako BlackRock a Vanguard. Všetci ovládajú dve najdôležitejšie životné línie modernej priemyselnej spoločnosti: tok údajov a tok peňazí.

Tento digitálno-finančný komplex je podporovaný centrálnymi bankami, globálnymi finančnými organizáciami ako sú Svetová banka a Medzinárodný menový fond, medzinárodnými orgánmi ako je Group of Thirty, Konferenciou Bilderberg a rôznymi nadáciami, ako sú Nadácia Billa a Melindy Gates a Svetové ekonomické fórum WEF. Schwábovým cieľom je uskutočnenie životného sna Benita Mussoliniho, nastolenie autoritatívneho korporativizmu, druh fašistickej hry. Na podujatí Cyber Polygon 2021 sa jedná o technické cvičenie zamerané na globálny kybernetický útok.

Kto sleduje publikácie a politiku WEF, tuší, že sa tu v skutočnosti pripravuje niečo veľké. Tak ako na Event 201 nikdy neišlo o zdravie svetovej populácie, nebude ani Cyber Polygon 2021 o bezpečnosti spoločností, ale o využití kybernetických technológií v prospech novej globálnej superveľmoci. Určite nie je náhoda, že Cyber Polygon 2021 je naplánovaný na toto leto, pretože už nejaký čas vidíme, ako sa tézy o nebezpečnom víruse zo dňa na deň horšie udržiava, vďaka príchodu teplého počasia. Keďže si čoraz viac ľudí začína uvedomovať, že ich zradili mocní tohto sveta, musia títo reagovať tým, že umlčia ich kritikov.

Presne tento proces čoraz prísnejšej cenzúry alternatívnych a systémových kritikov zažívame už istú dobu, a už teraz si môžete byť istí, že to nebude dodávateľský reťazec spoločností, ale sprísnenie globálnej cenzúry.


Autority chcú využiť záchranu životného prostredia, ktoré sami ničia, ako zámienku odpriemyselnenia a koniec demokracie. Agendou 21 chcú dosiahnuť:
1.) Koniec národnej suverenity (ospravedlňovaný záchranou sveta).
2.) Centrálne plánovanie a manažment všetkých zdrojov, ekosystémov, púští, lesov, hôr, oceánov a pitnej vody, poľnohospodárstva, biotechnológií a zaistenie tzv. „rovnosti“ (čiže otroctva).
3.) Centrálna vláda má definovať úlohu biznisu a finančných zdrojov.
4.) Zrušenie súkromného vlastníctva.
5.) Reštruktúra rodinnej jednotky (rozbitie rodiny – dôležitý cieľ).
6.) Deti budú vychovávané štátom.
7.) Ľuďom bude povedané, akú prácu majú vykonávať.
8.) Veľké obmedzenia v cestovaní.
9.) Vytvorenie ľudských „obývaných zón“.
10.) Masívne presťahovanie ľudí do zón z rôznych území, ktoré obývajú.
11.) Globálna edukácia založená na ohlupovaní ľudí (to už dosiahli).
12.) Globálna depopulácia ľudstva.

Dr. Zelenko vysvetľuje rabínom o obrovskom psychologickom tlaku 

prečo tlačia na pílu a všetkých chcú očkovať?

BIOKÓDOVANÁ DNA REZONANČNÍ FREKVENCE K OVLÁDÁNÍ JEDINCE

Americká CDC uveřejnila dokument s plánem spuštění koncentračních táborů v USA na rozdělování rodin, internaci a izolaci ohrožených a jinak definovaných skupin obyvatelstva! Úřady budou moci zřizovat “dočasné” internační kempy v budovách veřejné infrastruktury, ale i v soukromých domech a rezidenčních čtvrtích! Státy budou moci budovat i nové specializované koncentrační kempy, kde budou izolovány “odstíněné osoby” všeho druhu, mentálně postižení, lidé s cukrovkou, důchodci nad 60 let! Amerika oprášila nacistické koncentráky ze 30. let minulého století a bude do nich zavírat každého, kdo bude nepohodlný režimu!
„Počúvala som slobodný vysielač v robote v sobotu, keď sme tam boli iba ja a kolegyňa, ktorá má taký istý postoj ku korone, očkovaniu a celej situácii, ako ja ( iba my dve sme neni zaočkované) Telefonovali tam ľudia, jedna pani v CZ sa pýtala, či sa to stáva aj im, že keď sa pribíži na krátku vzdialenosť k zaočkovanému človeku a má v telefóne zapnuté Bluetooth naskočí mu : dostupné dočasné prenosné zariadenie a keď naň ťuknete, zobrazí sa kód podobný ako na súradniciach GPS – šesť párov číslic a písmen oddelených dvojbodka mi. Ja som to hneď išla vyskúšať na zaočkovaných pacientoch- priblížila som sa s telefónom so zapnutým Bluetooth a fungovalo to- kolegyňa nechcela veriť vlastným očiam! Fungovalo to len na mojom telefóne- asi mám kvalitnejší- lepšie zachytí signál. Potom som to vyskúšala tajne aj na zaočkovanej doktorke- fungovalo to! Zapísala som si všetky kódy. Prišla som domov k mojej zaočkovanej mame, ktorá sa nemohla dočkať očkovania, ešte mňa presviedča, že čo robím ceremónie a čo som to za zdravotníka?? a fungovalo to aj na nej- zobrazil sa mi nano čip: 5C:E5:OC:C8:D8:82. Som jej to ukázala a povedala aj o pacientoch v robote- zostala, ako obarená…
Tak ľudia sú začipovaní a nie zaočkovaní ! Je to prepojené na 5G sieť a ovládané, ako hociktoré telefónne zariadenie- bioroboti! Preto sa Matovič aj Prymula na začiatku očkovania preriekli, že koľko ľudí miesto zaočkovaných – je začipovaných! A všetci sa na tom smiali! Keď som naťukala mamin nano čip na internet, otvorila sa mi stránka o nanočipoch vakcíny Pfizer…“
Hmm…musím teda vyskúšať

 

Vizionárka Iveta Hudáková dnes ráno na hore Zvir povedala:
„Pri poslednom zjavení, 6. augusta 1995,
ma Panna Mária poprosila,
aby som pobozkala Jej nohu, ktorá rozšliapne hada.
Ja som cítila fyzickú nohu – telo –
a keď si na to teraz spomínam, tak jediné, čo mi napadne je,
že takto sa vyhrávajú každé duchovné boje.
Toto je spôsob ako človek nakoniec zvíťazí:
keď sa skloní, keď sa nevzpiera a nebojuje, keď nevzdoruje,
ale keď sa skloní a pobozká Jej nohu.
To je spôsob modlitby.
Ako keď sa ruský pútnik modlil:
„Pane, Ježišu Kriste, zmiluj sa nado mnou!“
Je to spôsob modlitby: aj vy si môžete predstaviť,
že bozkávate nohu Panne Márii.
Je to symbol víťazstva: nie víťazstva, aké poznáme my, ľudia,
ktorí poznáme stranu porazených a víťazov …
Je to to víťazstvo nad sebou samým,
víťazstvo nad zlom, ktoré je v každom srdci človeka;
je to to najväčšie víťazstvo, aké človek môže zažiť!
Panna Mária odišla z tejto hory s touto obrovskou nádejou,
že každý z nás môže zvíťaziť,
že každý z nás môže zažiť to najlepšie zo seba.
Stačí pobozkať Jej nohu … „

Predchádzajúci

Ďalší

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená / Povinné polia sú vyznačené *

Kontrolný kód *