Spirituálny kapitál

Intelektuálna charita a poctivá spiritualita

Prečo je tu taký chaos?

17. decembra 2021 Yosef 0 Comments

Jednoducho zavádzajú dočasný chaos, 

potom z neho ako z oživeného vtáka fénixa „vyzdvihnú“ svoj nový štýl riadenia podobný Čínskej Komunistickej Strane, pre ktorý sa už rozhodli.

Chcú masívne občianske nepokoje a násilie, zavreté banky a výpadky bankomatov, výpadok elektriny, výpadok internetu, zlyhanie úrody, hacknutie infraštruktúry, kolaps dopravy, kolaps akciového trhu a ekonomiky, masívny nedostatok potravín, „vymieranie“ populácie atď.

 
Hovoria tomu „Helter Skelter“ a dokonca plánujú prepustiť nebezpečných väzňov, aby to pre nich bolo zábavnejšie.
 

Tmavá zima – túto zimu a nasledujúce 4 roky, kým nedostanú to, čo chcú (a tentoraz chcú úplne všetko).

Čaká nás stanné právo (už v platnosti), internačné tábory a populácia čipovaných / očkovaných otrokov.

Kabalisti veria, že Starý (kresťanský) poriadok musí byť nemilosrdne zničený predtým, ako bude možné vybudovať Nový (satanský) svetový poriadok, založený na kabale.

Preto motto Iluminátov: „Poriadok z chaosu.“Preto Komunistický manifest obhajuje zničenie národa, náboženstva a rodiny a prevod všetkého súkromného bohatstva na iluminátskych bankárov v maske štátu.

Doktrína tvorivej deštrukcie vysvetľuje, prečo boli vojny a revolúcie charakterizované bezdôvodnou genocídou, terorom a ničením.

                         „To, o čo im ide, je svetovláda, nový svetový poriadok,“ tvrdí mexický kardinál.

Vysvetľuje vyhnanie Boha z verejnej diskusie a rozšírené akceptovanie obscénnosti, pornografie a okultizmu. Vysvetľuje útok na pohlavie a propagáciu homosexuality u heterosexuálov. Vysvetľuje záplavu teroru pod falošnou vlajkou, ktorý je charakteristickým znakom moderného života.

Kabalisti tiež veria vo „vykúpenie hriechom“, tj úmyselné oháňanie sa Starým zákonom páchaním zla (cudzoložstvo, incest, pedofília.) Zničenie civilizácie (tj chaos) vyvolá návrat Mesiáša (antikrista), ktorý znovu postaví svet podľa kabalistických špecifikácií, pričom iluminátski bankári sa hrajú na boha.

Moderná západná civilizácia nemá morálnu legitimitu (a ani budúcnosť), pretože je založená na vzbure proti Bohu, ktorý predstavuje cestu nášho duchovného rozvoja.

Ľudstvo bolo unesené psychopatmi s úmyslom zničiť „starý poriadok“ a na jeho mieste vybudovať bizarnú, solipsistickú, násilnú, skazenú dystopiu.

Nežiadúce Účinky Po Očkovaní

Títo psychopati ovládajú kredit našej vlády a masmédiá. Takto sú schopní kúpiť si našich vodcov a oklamať spoločnosť, aby prijala svoj vlastný pád.

(Všetko je to čierna mágia. Peniaze sú len číslice v účtovnej knihe, ktorú viedli Rothschildovci. Príležitostne vyrobia kupóny, teda platidlá, aby to vyzeralo ako skutočné.)

„Kontrolujeme hlavné financie sveta, ale aj vaše vlády, veľké mediálne siete, väčšinu pracovných miest na planéte a dokonca aj peniaze na vašich bankových účtoch. Toto sú fakty, ktoré nemôžete zmeniť.“

Rothschild dvíha závoj

Podvod s covidom a smrtiace očkovanie prebudili verejnosť k faktu, že politici a policajti, ktorých platy platíme, nepracujú pre nás, ale pre kartel centrálnych bánk, ktorý chce natrvalo uzamknúť ľudstvo. To isté platí pre masmédiá a väčšinu profesií. Všetci tancujú na melódiu s peniazmi a Rothschild je Krysař.

Ľudstvo je odsúdené na zánik, pokiaľ centrálna banka nebude znárodnená, nebude sa „dlh“ a nebudú sa vytvárať peniaze bez dlhu a úrokov.

Jacob Rothschild: „Na pravde už nezáleží…“

“ Samozrejme, pandémia Covid je plandémia a my sme ju prostredníctvom našich rôznych think-tankov a sietí precízne plánovali počas desaťročí. Aby prebehli všetky hlavné zmeny, ktoré sme naplánovali, vrátane tej veľkej pre nás v rámci našej globálnej banky a jednotnej svetovej meny, ľudia sa musia úplne podriadiť.“
„Univerzálne očkovacie programy nielen otvárajú dvere pre kontrolu správania prostredníctvom génových modifikácií a vylepšení, ale čo je dôležitejšie pre súčasnú operáciu – psychologická kontrola správania pomocou vakcín je ešte zásadnejšia. Bez ohľadu na to, či sú vakcíny zbytočné alebo nie zbytočné, pokiaľ ide o vírus, alebo dokonca pre mnohých škodlivé, sú najjednotnejšou a najjednotnejšou psychologickou zbraňou, aká bola kedy vynájdená na kontrolu ľudského správania.“
„Bola to hlavne ekonomická nezávislosť väčšiny obyčajných ľudí, ktorá ich robí v týchto krajinách takými neposlušnými a pravdepodobne majú sklon podporovať suverenitu svojich vlastných národov a miestnu kontrolu, čo je hlavnou prekážkou našich plánov a práve preto.“ pod rúškom pandémie boli nevyhnutné prísne ekonomické obmedzenia. Ak ich ľudia nedodržia, nepochybne k nim príde druhá vlna as týmto nedostatkom potravín a úplnou vládnou nadvládou, aby sa mohli uskutočniť všetky nami navrhované zmeny .“

Aloysius Fozdyke – “ Len aby ste vedeli, bude tu krycí príbeh o virulentnom počítačovom víruse, ktorý si vyžiada zatvorenie svetových bánk (asi na tri dni?). Keď sa tieto znova otvoria, vráti sa to do 30. rokov minulého storočia. vkladatelia musia dokázať, prečo potrebujú svoje peniaze. Čím viac vecí sa mení, tým viac vecí zostáva rovnakých. Len si pamätajte, že som vám to povedal.

Útek zo zblázneného sveta

Poslúchať Boha vo vnútri a ovládať nižšie ja je základom všetkých pravých náboženstiev.

Satanizmus je celý o „oslobodzovaní“ primitívneho nižšieho ja (chtíč, chamtivosť) a popieraní existencie vyššieho Ja.
Táto duša je stelesnená v zvierati podobnom opici, ktoré má rôzne fyzické a psychologické potreby a inštinkty. Väčšina našej duševnej činnosti je venovaná uspokojovaniu týchto materiálnych, sexuálnych alebo psychologických potrieb. Mali by sme sa na tieto myšlienky pozerať ako na myšlienky nepríjemného a neposlušného spolubývajúceho. Toto je naše malé ego – „spolu“ ja.
Každý z nás má iskru Božstva.
Musíme to rozdúchať do ohňa.
Sebaovládanie je kľúčom ku všetkému
Nekontrolované myslenie je zlozvyk
Pokiaľ ide o vnútornú prácu, väčšina z nás je nezamestnaná

zdroj: henrymakow.com

Predchádzajúci

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená / Povinné polia sú vyznačené *

Kontrolný kód *